Díky originální nabídce HC Tábor dokonale překvapíte své blízké a přátele

24.01.2022 20:26, autor: Pavel Šácha

Chcete překvapit své blízké originálním blahopřáním či oslavou v modro-bílém provedení? Jste příznivci táborského hokeje, anebo máte fanoušky mezi členy rodiny či přáteli? V tom případě máte jedinečnou příležitost využít exkluzivní nabídku klubu HC Tábor.

Díky originální nabídce HC Tábor dokonale překvapíte své blízké a přátele

 

HOKEJOVÝ MASKOT U VÁS DOMA!

Návštěvníci hokejových utkání jistě zaregistrovali v hledišti nového maskota HC Tábor. Co kdyby ale přišel tento bojovně vyhlížející, leč dobrosrdečný a zábavný kohout k vám domů coby zpestření narozeninových oslav, večírků
i jiných příležitostí? Není problém…! Klub HC Tábor nabízí možnost pronajmutí svého maskota. Stačí si vybrat z níže uvedené nabídky a minimálně 14 dní předem nás kontaktovat.

Bílý maskot

CENA: 600 Kč
30 minut na oslavě
klubové drobnosti

Modrý maskot

CENA: 1300 Kč
30minut na oslavě
hokejový dort HC Tábor (Ø18 cm)
klubové drobnosti

Modrobílý maskot

CENA: 1600 Kč
45 minut na oslavě
hokejový dres HC Tábor
podepsaný puk vybraným hráčem
klubové drobnosti

CO JE POTŘEBA?
Do objednávky prosím uveďte:
1. datum a adresu oslavy
2. jméno a věk oslavence
3. v případě dresu barvu, velikost, číslo, jméno na dresu
4. váš telefonní kontakt

Účast na oslavě nelze plánovat na dny hokejových utkání HC Tábor. Uvedené ceny platí pro vzdálenost do 10 km.

KOSTKA PRO VAŠE PŘÁNÍ

Chcete udělat radost svým blízkým, originálně popřát všechno nejlepší svým přátelům či překvapit oslavence ze své rodiny? Klub HC Tábor vám k tomu dává jedinečnou příležitost. Nabízí totiž zveřejnění narozeninového i jiného přání či vzkazu přímo v průběhu hokejového utkání na světelné kostce!
Stačí k tomu jen málo: oslovit nás prostřednictvím níže uvedených konaktů, přiložit fotografii oslavence a připojit základní informace o něm. pak už si stačí jen domluvit, jaké utkání k tomu využijete, a čekat na překvapení osoby, kterou jste originálním přání obdarovali.

Bílé přání

CENA: 650 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá drobné dárky.

Modré přání

CENA: 1 500 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá hokejový dres HC Tábor a podepsaný puk od vybraného hráče.

Co je nutné uvést do objednávky

datum, kdy chcete realizovat přání (nutno objednat 14 dní před uskutečněním)
jméno hráče, který má přání natočit
jméno, věk a fotografii oslavence
telefonní kontakt na vás
v případě obdarování hokejovým dresem přiřaďte barvu, velikost, číslo a jmenovku na dresu. Nutno objednat 14 dní před plánovaným uskutečněním.

Kontakt pro objednání maskota či kostky:

Pavel Kratochvíl, tel.: 731 582 187, e-mail: pavel.kratochvil@hctabor.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality