Na dotazy fanoušků čeká ve Zpovědnici další kvarteto reprezentantů A-týmu

22.02.2021 19:56, autor: Pavel Šácha

V těchto týdnech mají táborští fandové příležitost blíže poznat současné členy táborské druholigové party. Poslouží jim k tomu nejen seriál rozhovorů s jednotlivými hráči, trenéry, činovníky a dalšími nadšenci kolem současného A-týmu, ale také naše webová Zpovědnice.Každý týden pro vás máme připravené čtyři respondenty, kteří jsou v této sekci připraveni zodpovědět vaše hokejové i „civilní“ dotazy. Jejich odpovědi se stanou maličkou náplastí na neodehranou sezonu a nepřiměřeně dlouhé období bez radosti z hokeje.

Jako první odpovídali na vaše dotazy trenér Arpád Györi, brankář Kristián Kolář, obránce Kamil Černý a útočník Ondřej Šulek. K dotazům z týmového e-mailu i klubového facebooku jsme připojili pro každého z respondentů několik dalších otázek a poslali je zmiňované čtveřici k zodpovězení. Jejich odpovědi naleznete na našem webu v průběhu tohoto týdne.

V současné době už jsou připraveni zodpovědět vaše zvídavé dotazy noví hosté Zpovědnice, jmenovitě brankář David Novák, obránci Dominik Havelka a Jan Radoš a útočník Milan Dančišin. Ptát se jich můžete až do neděle 28. února, a to prostřednictvím facebooku, e-mailu acko.hct@seznam.cz, anebo přímo ve Zpovědnici (po přihlášení či registraci).

Podrobnosti najdete pod odkazem http://hctabor.com/zpovednice/?liveMode=1

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

 • Oliver Šatný zapsal v Ústí první výhru

  St 27.01. |

  Sedmnáctiletý brankář Oliver Šatný, který hokejově vyrůstal v táborské hokejové líhni, má za sebou první dva zápasy v seniorské soutěži. Opora mladoboleslavské juniorky a člen kádru reprezentační „osmnáctky“ si ostré premiérové starty mezi muži připsal v dresu prvoligového Ústí nad Labem. V prvním z nich se musel navzdory kvalitnímu výkonu smířit s porážkou 1:2 na ledě Prostějova, ve středu už ale slavil výhru Slovanu s Benátkami nad Jizerou (5:4 po prodloužení). V tomto vítězném střetnutí o sobě dal výrazně vědět táborský odchovanec Jiří Severa, který jeden gól dal a u třech dalších si připsal asistenci.         

 • Jak dál s mládeží a nižšími soutěžemi?

  Čt 21.01. |

  Web www.hokej.cz přinesl tiskovou zprávu Českého hokeje týkající se případného dohrání mládežnických a nižších soutěží. Přečtěte si ji zde.

  Více...
 • Jakub Suchánek se stal kladenským Rytířem!

  Po 18.01. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek našel po odchodu z Českých Budějovic nové angažmá. Od pondělí se zařadil do družiny kladenských Rytířů, kteří se hodlají ve zbytku sezony Chance ligy porvat o návrat do nejvyšší soutěže. Pro šestatřicetiletého obránce není kladenská štace úplně neznámou záležitostí. Ve středočeském klubu se slavnou tradicí odehrál už v roce 2006 čtyři přípravná utkání.       

 • Jakub Suchánek v Motoru skončil

  Čt 14.01. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek skončil své angažmá v extraligovém Motoru. Důvodem je nereflektování rapidního snížení platu, se kterým přišel českobudějovický klub. V současnosti už má šestatřicetiletý poctivý bek jasno o svém novém angažmá, vše bude ale odtajněno až v úvodu následujícího týdne.     

Starší aktuality