Permanentní vstupenky na zápasy HCT v novém ročníku druhé ligy jsou v prodeji

20.08.2019 00:28, autor: Pavel Šácha

Táborští fanoušci mají i letos příležitost pořídit si permanentní vstupenku na domácí zápasy HC Tábor v novém ročníku druhé ligy.

Předprodej permanentních vstupenek byl spuštěn na recepci zimního stadionu, případně v kanceláři HC Tábor ve druhém patře. K dispozici fanouškům bude také na pokladnách při domácích zápasech táborského týmu.

Stejně jako v loňském roce si mohou příznivci táborského hokeje pořídit permanentku za 800 Kč. Při 20 domácích zápasech kohoutů v základní části soutěže a pohledu na běžnou cenu vstupenek na jednotlivá utkání (60 Kč) to představuje dost výraznou úsporu.
 Pro vstupné na utkání platí i v ostatních ohledech stejné podmínky jako
při předchozím druholigovém ročníku (viz sekce Vstupné).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality