Sobotní šlágr druhé ligy přinese i zpestření v podobě soutěže o velmi atraktivní cenu

06.12.2021 20:26, autor: Pavel Šácha

Nadcházející duel druhé hokejové ligy mezi táborským týmem a Kobrou Praha, který se hraje v sobotu 11. prosince od 18 hodin, bude v mnoha ohledech mimořádný. Nejenže se v něm střetnou dva vedoucí týmy tabulky a bude ho provázet jubilejní charitativní akce (podrobnosti o ní zveřejníme později), ale zároveň přinese fanouškům táborského hokeje možnost zasoutěžit si o atraktivní cenu. Kromě toho nadále probíhají i další fanouškovské kratochvíle.

Sobotní šlágr druhé ligy přinese i zpestření v podobě soutěže o velmi atraktivní cenu


Soutěž o hokejku s podpisem Martina Straky a Tomáše Vlasáka!

V tomto týdnu se mohou příznivci táborského hokeje zapojit do tipovací soutěže o hokejku s vlastnoručním podpisem českých internacionálů, toho času činovníků Škody Plzeň Martina Straky a Tomáše Vlasáka.

A jaké jsou její podmínky? Stačí maličkost: tipnout si prostřednictvím klubového facebooku přesný výsledek utkání HC Tábor – Kobra Praha, a minutu, ve které padne jeho první gól.

 Své tipy vložte do komentáře události, která bude zveřejněna na facebookovém profilu HC Tábor v úterý 7. prosince.

Nej fanynka HC Tábor

Tato soutěž je fanouškům kohoutů z předešlých ročníků dobře známá a plné obrátky nabrala také v této sezoně. V průběhu jednotlivých utkání všech táborských hokejových výběrů budou pořízeny fotografie fanynek, které poté s jejich souhlasem zařadíme do soutěže. Do soutěže mohou samozřejmě zaslat své snímky i samotné fanynky či fanoušci.

Z důvodu odkladů některých zápasů mládeže a na žádost rodičů byl prodloužen termín pro zaslání fotografií, a to do 19. prosince 2021. Samotní hráči druholigového A-týmu poté rozhodnou svými hlasy o držitelce titulu Nej fanynka HC Tábor. Tři ženy či dívky s nejvyšším počtem hlasů se mohou těšit nejen na věcné ceny, ale i na společné posezení.
Fotografie zasílejte na e-mailovou adresu: pavel.kratochvil@hctabor.com

A připomeňme ještě jiné atraktivní novinky, o kterých už jsme na webu informovali v uplynulých týdnech.

HOKEJOVÝ MASKOT U VÁS DOMA!

Návštěvníci hokejových utkání jistě zaregistrovali v hledišti nového maskota HC Tábor. Co kdyby ale přišel tento bojovně vyhlížející, leč dobrosrdečný a zábavný kohout k vám domů coby zpestření narozeninových oslav, večírků
i jiných příležitostí? Není problém…! Klub HC Tábor nabízí možnost pronajmutí svého maskota. Stačí si vybrat z níže uvedené nabídky a minimálně 14 dní předem nás kontaktovat.

Bílý maskot

CENA: 600 Kč
30 minut na oslavě
klubové drobnosti

Modrý maskot

CENA: 1300 Kč
30minut na oslavě
hokejový dort HC Tábor (Ø18 cm)
klubové drobnosti

Modrobílý maskot

CENA: 1600 Kč
45 minut na oslavě
hokejový dres HC Tábor
podepsaný puk vybraným hráčem
klubové drobnosti

CO JE POTŘEBA?
Do objednávky prosím uveďte:
1. datum a adresu oslavy
2. jméno a věk oslavence
3. v případě dresu barvu, velikost, číslo, jméno na dresu
4. váš telefonní kontakt

Účast na oslavě nelze plánovat na dny hokejových utkání HC Tábor. Uvedené ceny platí pro vzdálenost do 10 km.

KOSTKA PRO VAŠE PŘÁNÍ

Chcete udělat radost svým blízkým, originálně popřát všechno nejlepší svým přátelům či překvapit oslavence ze své rodiny? Klub HC Tábor vám k tomu dává jedinečnou příležitost. Nabízí totiž zveřejnění narozeninového i jiného přání či vzkazu přímo v průběhu hokejového utkání na světelné kostce!
Stačí k tomu jen málo: oslovit nás prostřednictvím níže uvedených konaktů, přiložit fotografii oslavence a připojit základní informace o něm. pak už si stačí jen domluvit, jaké utkání k tomu využijete, a čekat na překvapení osoby, kterou jste originálním přání obdarovali.

Bílé přání

CENA: 650 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá drobné dárky.

Modré přání

CENA: 1 500 Kč
Předtočené přání vybraným hráčem HC Tábor, které se objeví na kostce. Současně si oslavence najde v hledišti maskot HC Tábor, který mu poblahopřeje a předá hokejový dres HC Tábor a podepsaný puk od vybraného hráče.

Co je nutné uvést do objednávky

datum, kdy chcete realizovat přání (nutno objednat 14 dní před uskutečněním)
jméno hráče, který má přání natočit
jméno, věk a fotografii oslavence
telefonní kontakt na vás
v případě obdarování hokejovým dresem přiřaďte barvu, velikost, číslo a jmenovku na dresu. Nutno objednat 14 dní před plánovaným uskutečněním.

Kontakt pro objednání maskota či kostky:

Pavel Kratochvíl, tel.: 731 582 187, e-mail: pavel.kratochvil@hctabor.com

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Šedivý v sestavě na MS

  Po 27.12. |

  Čeští reprezentanti do 20 let vstoupili v pondělí do bojů na mistrovství světa, a to prestižním střetnutím s domácí Kanadou. Tučnou porci minut strávil na ledě také táborský hokejový odchovanec Jakub Šedivý, jenž momentálně působí v organizaci libereckých Bílých Tygrů. Popřejme obránci z táborské líhně mezi světovou elitou hodně štěstí.  

  Více...
 • ROZHOVOR S JIŘÍM TESAŘEM

  Po 06.12. |

  Brankář táborského extraligového dorostu Jiří Tesař vychytal v uplynulém týdnu dvě nuly a neuniklo to ani pozornosti největšího tuzemského hokejového serveru Hokej.cz. Co všechno v rozhovoru zaznělo? 

  Více...
 • Kapitánem je Radek Seidl

  Út 23.11. |

  Do dalšího průběhu druholigové sezony povede táborské kohouty s kapitánským céčkem na dresu zkušený útočník Radek Seidl. Ten až dosud působil jako jeden ze dvou asistentů kapitána. Tím zůstává Kamil Černý, o druhém áčku zatím není definitivně rozhodnuto.

 • Další odchovanec v extralize!

  So 20.11. |

  Osmnáctiletý táborský odchovanec Jakub Šedivý má za sebou debut v extraligovém týmu Bílých Tygrů z Liberce. Talentovaný obránce, jenž na uplynulém MS osmnáctiletých plnil roli kapitána národního týmu a je pevným článkem defenzívy prvoligových Benátek nad Jizerou, nastoupil za Liberec do zápasu proti úřadujícímu mistrovi z Třince (2:4).  

  Více...
 • Ruští hráči v Táboře nezůstali

  Út 16.11. |

  Táborským příznivcům dlužíme informaci o nedávné týdenní zkoušce dvou ruských útočníků Grigorije Romanova a Daniila Lyutova. Ani jeden z nich se do sezonních plánů trenérů nevešel. Romanov nakonec zakotvil v Chebu, Lyutov se z administrativních důvodů vrátil do Ruska.

Starší aktuality