Společnost C-Energy Planá se stala generálním partnerem HC Tábor!

30.05.2020 00:33, autor: Pavel Šácha

Z táborského hokejového zákulisí vyvřela v tomto týdnu na povrch mimořádně důležitá a příznivá zpráva. Klub HC Tábor se dohodl na významné spolupráci se společností C-Energy Planá, která se tak stala jeho generálním partnerem.

Společnost C-Energy Planá se stala generálním partnerem HC Tábor!


Oba subjekty spolu uzavřely dlouhodobou smlouvu. „Její podpis korunoval naši snahu přivést do klubu k městu Tábor dalšího významného partnera. Jsme moc rádi, že se nám to podařilo,“ říká manažer HC Tábor Miroslav Volena. „Nové dohody se společností C-Energy Planá si opravdu nesmírně ceníme a věřím, že naše vzájemná spolupráce bude pro obě strany přínosná i příjemná. S tak silným partnerem v zádech bychom si v dohledné době rádi splnili přání, které tu dlouhodobě máme, to znamená probojovat se do vyšší soutěže,“ zdůraznil Miroslav Volena. „Zároveň musím touto cestou poděkovat i všem našim dalším partnerům, kteří nám i v této nelehké době zachovali přízeň a podporují nás,“ neopomněl dodat.

Ve vzkvétající a plodnou spolupráci věří také jednatel společnosti C-Energy Planá Ivo Nejdl. „C-Energy je spolehlivým dodavatelem energií v táborské aglomeraci pro obyvatele a průmyslové podniky. Současně cítíme odpovědnost vůči regionu, která se odráží v dlouhodobé podpoře sociálně slabých, kultury, sportu, a ochraně životního prostředí. Věříme, že jako generální partner kohoutů dodáme novou energii také táborskému hokeji,“ prohlásil Ivo Nejdl.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality