• VÍKENDOVÝ PROGRAM MLÁDEŽE HC TÁBOR

  Více »

   
 • Juniorská parta učiní už v tomto týdnu první kroky vstříc vysněnému cíli

  Hráči nejstaršího mládežnického výběru si už v tomto týdnu utáhnou brusle ještě o trochu víc než obvykle, zkontrolují pečlivěji svou výstroj a slovíčko úspěch si pustí do svých hlav ještě víc než kdy jindy. Nepříliš trnitá procházka základní částí regionální ligy už je minulostí a táborští junioři nyní stojí na startu nadstavbové překážkové dráhy. Pouze ten tým, který ji zdolá nejlépe, získá právo bojovat s vítězi dalších tří skupin o dvě postupové příčky do ligy juniorů. Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborský tým vtiskl u sousedů devítigólovou pečeť na základní část

  Táborští junioři v pátek definitivně uzavřeli program základní části soutěže, a to střetnutím u sousedů v Soběslavi. Podle očekávání tento zápas ovládli a coby už jistí vítězové jihočeské skupiny regionální ligy dokráčeli k další vysoké výhře s nulou na kontě obdržených branek. Aktuálně už kohouti nasměrovali svou pozornost ke startu své nadstavbové skupiny. Pouze její vítěz se dostane do společnosti vládců dalších tří republikových skupin, se kterými se porve o dvě postupová místa do ligy juniorů. Program nadstavbových bojů zveřejníme později. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM MLÁDEŽE HC TÁBOR

  Do dalších bojů o mistrovské body a čest vstoupí o nadcházejícím víkendu sedm mužstev HC Tábor. Už v pátek vyrukuje juniorka do posledního duelu základní části na ledě sousední Soběslavi. Extraligoví dorostenci mají volno, „devítka“ si při odkladu dvou zápasů vinou marodky soupeřů zahraje až v neděli od 12.15 hodin se Spartou. Tímto střetnutím vstoupí do programu nižší nadstavbové skupiny extraligy, tedy z pohledu kohoutů do ostrých bojů o záchranu. Doma si zahrají také týmy sedmé a páté třídy, naopak šesťáci jedou dvakrát ven a naděje ze třetí třídy rovněž. Více »

   
 • JUNIOŘI: Patnáct gólových úderů Ledním Medvědům se tentokrát rodilo z průměru

  Na táborském ledě se v neděli večer pálilo jako u Verdunu. Juniorský výběr HC Tábor přivítal poslední tým tabulky regionální ligy z Pelhřimova a podle očekávání bez jakýchkoliv starostí dokráčel k dalšímu vítězství. Navzdory patnácti vstřelených brankám kohoutů ovšem hodnocení trenéra Štěpána Kadiláka tentokrát oslabilo v přílivu pochvalných slov. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborský favorit byl při chuti, po kanonádě u Otavy rozdrtil i Střelce

  Táborská juniorka bezezbytku splnila oba úkoly, které ji na uplynulý víkend přichystal program regionální ligy. Nejenže bez potíží zvítězila ve Strakonicích i v nedělním domácím střetnutí s jindřichohradeckými Střelci, ale oba úspěchy navíc doprovodila dvouciferným přívalem vstřelených branek a dobrou defenzivní činností. Především výsledek nedělního střetnutí s druhým týmem tabulky může být značně povzbuzující pilulkou pro blížící se důležité zápasy. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Další vysoká výhra se nerodila bez odporu, kohouti hráli přínosný duel

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor zapsal do svého programu v regionální lize další úspěšně zvládnutou položku. Na domácím ledě si především díky pětigólové produkci v poslední části poradil s letos velmi obstojně vystupujícím týmem DDM České Budějovice. Více »

   
 • VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

  Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality