• JUNIOŘI: Dva duely, šest bodů, skóre 32:4. Hráči Tábora o víkendu opět "trénovali"

   

  Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor má za sebou v regionální lize další dva zápasy, které nejen optikou konečného výsledku spadají spíše do „tréninkového módu“. V pátek doma rozdrtili soupeře z Berouna 14:2, o dva dny později na ledě DDM České Budějovice pak ještě čtyři vstřelené góly přidali. Náležitě si tak vylepšili také své individuální statistiky, především pak nejproduktivnější trio celé skupiny Martin Kundrát (32+34), David Štastný (24+37) a Miroslav Šimák (27+29). Více »

   
 • JUNIOŘI: Sousedský duel na ledě Soběslavi senzaci nenabídl, favorit z Tábora kraloval

  Po pátečním dvouciferném vítězství nad Pelhřimovem se táborští junioři netradičně v pondělí vypravili k sousedovi do Soběslavi. Po nelítostné kanonádě na domácím ledě (19:2) se tentokrát museli favorizovaní hosté spokojit se skromnější formou vítězství, i tak ale neslo skóre zápasu jednoznačnou podobu. Více »

   
 • JUNIOŘI: Brzký sváteční budíček se hráčům od Jordánu vyplatil. Vyplenili Domažlice

  Nejstarší mládežnický klubový výběr podnikl ve čtvrtek brzy ráno zdárnou spanilou jízdu na Chodsko. V duelu s houževnatými Domažlicemi nechal zapomenout na nevýrazná, byť vítězná vystoupení z předchozích kol a po kvalitním výkonu si zapsal do análů regionální ligu přesvědčivé vítězství 8:1. Tím si upevnil výsadní pozici v „jihočeské“ základní skupině. Více »

   
 • JUNIOŘI: Střelci dostáli v první části svému jménu, pak už je Táborští rázně odzbrojili

  Táborští junioři v neděli uložili na své konto v regionální lize další tři body. První třetinu utkání s jindřichohradeckými Střelci si rozhodně za rámeček nedají a po devítigóĺových manévrech museli dohánět jednobrankové manko. Od druhé části ale usměrnili duel do standardních kolejí, dostali ho pod svou kontrolu a nakonec ho dovedli k dvoucifernému vítězství. Více »

   
 • JUNIOŘI: Kohouti se nakonec k další výhře protrápili, pochvala je tentokrát minula

  Jen slaboučký odvar výkonů, které by trenéři od svých svěřenců chtěli vídat, dovedl v pátek nejstarší mládežnický výběr k vítězství nad Příbramí. Sympatický odpor dobře organizovaného soka s několika dívkami v sestavě definitivně zlomili ospale působící kohouti až v poslední části hry.

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborské mužstvo splatilo nepříjemný dluh i s vysokým úrokem

  Táborští junioři si připsali do statistik první části regionální ligy už páté dvouciferné vítězství. Tentokrát se gólovému přídělu nevyhnulo mužstvo českobudějovického DDM, které ve druhém dějství soutěže přichystalo kohoutům nečekanou porážku. Polovinu domácích obstaral Martin Kundrát. Více »

   
 • JUNIOŘI: Souseda ze Soběslavi debaklu neušetřili, k Rokycanům byli milosrdní

  Nejstarší mládežnický výběr klubu má víkendové dvojutkání regionální ligy zdárně za sebou. Po páteční nelítostné devatenáctibrankové kanonádě se sousední Soběslaví dovedl k bezproblémové výhře i gólově střídmější duel s mužstvem Rokycan.

  Více »

   
 • JUNIOŘI: Táborští jsou při chuti, střelnici si otevřeli také na klatovském ledě

  Táborští junioři prožili v regionální lize gólově mimořádně štědrý a bohatý týden. Po čtvrteční patnáctibrankové kanonádě s oslabenými Strakonicemi dovedl k dvouciferné výhře také nedělní střetnutí na ledě Klatov. Hattrick si zapsali do svých individuálních statistik Miroslav Šimák a Martin Kundrát, který se díky tomu prodral do čela kanadského bodování soutěže. V brance kohoutů poprvé stanul pomocník z Písku Jiří Tesař, ústřední strůjce jarní záchrany táborského dorostu v extraligové soutěži. Více »

   
 • JUNIOŘI: Tým Tábora si v dohrávce 3. kola "zatrénoval" se strakonickým soupeřem

  Se zpožděním a jen s jedenácti hráči včetně brankáře dorazili ve čtvrtek junioři Strakonic k dohrávce 3. kola regionální ligy do Tábora. Šedesát minut hry ho proměnilo v zápas pohodově naladěné, leč tu a tam nudící se kočky s bezbrannou a odevzdaně působící myší. Resumé? Vítězství v poměru 15:0, tři táborské body do tabulky a v neposlední řadě také respekt pro strakonického brankáře, který ještě mnohé z domácích útočných výpadů zneškodnil. Více »

   
 • JUNIOŘI: Úleva při střeleckých hodech. Táborští řádili u soupeřů a mají šest bodů

  V šatně nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor se po uplynulém víkendu rozhostila podstatně příjemnější nálada. Její obyvatelé dali zapomenout na porážky z předchozích dvou kol regionální ligy a k dvojímu tříbodovému zisku přidali i výtečných dvaadvacet vstřelených branek. V pátek si kohouti přivezli vítězství 9:3 od jindřichohradeckého Vajgaru a o dva dny později vyloupili doupě pelhřimovských Ledních Medvědů, kde zvítězili dokonce 13:3. Díky hattrickům v podání Marka Čančury a Kryštofa Vaňka zbohatla také týmová pokladna. Více »

   
« Předchozí 1 - 10
 
 
 
 
 
 
 
 
Junioři
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Gába v pondělí za Vsetín

  Po 05.12. |

  Táborský brankář David Gába znovu oblékne vsetínský dres. Při vleklých zdravotních potížích brankářů třetího týmu Chance ligy vypomůže mužstvu z Valašska v pondělním domácím střetnutí se Šumperkem.

 • Nová soutěž na Facebooku

  Pá 25.11. |

  Na našem Facebooku najdete novou tipovací soutěž o dvě vstupenky na středeční derby s Pískem a poukázku do svatebního salonu. 

 • Lukáš Kříž v sobotu za Třebíč

  Čt 24.11. |

  Táborský obránce Lukáš Kříž v sobotu s kohouty do Ústí nad Labem neodcestuje. Důvodem jeho absence není zranění ani pracovní či jiné povinnosti, ale výpomoc v barvách prvoligové Horácké Slavie Třebíč. Tento tým momentálně trápí rozsáhlá marodka, a tak požádala táborský klubu o možnost využití devětadvacetiletého bojovníka pro sobotní duel ve Vsetíně. Lukáš nejde úplně do neznáma - v Třebíči už před pár lety krátce působil. 

 • Nejlepší nahrávač druhé ligy

  Ne 20.11. |

  Táborský útočník Jakub Matušík kraluje s 26 asisetncemi pořadí nahrávačů třetí nejvyšší soutěže. Díky svému bodovému příspěvku z Řisut se zároveň posunul na samostatnou druhou příčku v produktivitě celé soutěže za letňanského Jiřího Hozáka

 • David Gába může pomáhat Motoru

  Po 07.11. |

  Člen táborské druholigové party David Gába může v tomto ročníku obléci dres Motoru České Budějovice. Po dohodě obou klubů má do jihočeského extraligového týmu vyřízené střídavé starty. O této jeho nové vedlejší roli a stejném statutu dalšího Jihočecha Miroslava Holce už informoval také server Hokej.cz.    

  Více...
Starší aktuality